Reakcie rodičov

Príspevky

Jasle svetluška je čarovné miesto, chodili nám tam obaja synovia a obom tam bolo super. Láskavé a milé pani učiteľky, krásne rodinné prostredie, individuálny prístup, jednoducho top, mladší syn Tomko je náročnejšie dieťa a to ako sa mu venovali a akceptovali jeho individualitu bolo jednoducho perfektné. Naučil sa toho veľmi veľa a vďaka svetluške sme úplne bez problémov, plaču a vymýšľania zvládli nástup do škôlky, preto jasličky svetluška odporúčame každému.
Petra (15.06.2022 11:15)
Milá Blanka ,Lucka se tie najlepšie. Z celého srdca Vám ďakujem,že ste sa s láskou starali o nášho Jakubka. Boli ste milé,trpezlivo. Kubko Vás zbožňuje, ďakujem Vám z celého srdca a z láskou budeme na Vás spomínať.
Mirka (01.09.2021 12:01)
Svetluska je krasne miesto, s ktorym sa nam budu spajat uzasne spomienky. Prvy jaslickarsky kamarati, perfektne a usmievave pani ucitelky, za ktorymi sa vzdy rano nas Kubko rozbehol pre objatie❤️Svetluska bola vyborna alternativa k skolke, pretoze som si velmi zelala, aby Kubko zacal v malom, rodinnom kolektive, kde by nasiel radost a inspiraciu od prveho dna. Vsetko do bodky sa naplnilo, hlavne vdaka laskavemu pristupu pani uciteliek Lucky a Blanky, ktore su naozaj detickam ako druhe maminky❤️Celemu kolektivu jasliciek zo srdca dakujeme!
Jana (01.09.2021 07:46)
Jasle Svetluška určite odporúčame. Markusko doteraz spomína skvelé a vždy usmiate pani učiteľky a kamarátov z jasličiek. Veľa sme sa tam naučili a vďaka týmto jasličkám sme sa vo škôlke rýchlo adaptovali. Všetkých pozdravujeme a ďakujeme.
Margita (08.03.2021 08:59)
Do Svetlušky sme dávali Matúška aj vďaka skvelým referenciám a musím povedať,že vlastná skúsenosť bola ešte lepšia. Dievčatá sú úplne úžasné,a hoci si Matúško zo začiatku poplakal nemala som o neho absolútne srach že by si tam nezvykol. Obrovské ĎAKUJEM Vám patrí za všetku lásku,trpezlivosť,atmosféru rodinné prostredie a tvorivé chvíle, ktoré viete dať našim deťom. Prajem Vám aby ste boli stále také perfektné a mali veľa usmiatych, spokojných nie len detičiek ale aj rodičov:) Petra Cibulová
Petra Cibulová (15.02.2021 15:03)
Jasle Svetluška doporučujem nielen každým rodičom, ale každému dieťatku. Branko bol so Svetluškami veľmi šťastný. Adaptácia prebehla hladko a rýchlo sa so všetkými skamarátil. Teraz už Branko chodí do škôlky, ale každé ráno chce ísť ešte do jasličiek. Najväčšia vďaka však patrí úžasným pani učiteľkám, ktoré by sa pre deti rozdali. Ústretový a láskavý prístup bol väčší, než som očakávala. Každému dieťatku by som priala byť aspoň na chvíľu Svetluškou. Dakujem celému kolektívu a prajem veľa veľa šťastných drobčekov.
Zdenka (21.01.2021 12:56)
Musim napisat nasu skusenost s jaslickami. Dorotku sme dali do jasliciek ked mala 14 mesiacov a bola na mna poriadne naviazana. Adaptacia isla velmi tazko plakala stale. Ale pani ucitelky to dokazali hlavne svojim pristupom a tym ze tieto jaslicky su ako rodina. O kazde dietatko sa staraju ako o svoje vlastne. Dorotku zadaptovali nasli sposob co sa jej paci a do jasliciek sa potom velmi tesila. Uz chodime do skolky ale ten pristup v jaslickach co sa tyka jedla, tvorenie, pobytu vonku a vlastne vsetkeho je k nazaplateniu. Ano za jaslicky sa plati ale nezaplatite tu spokojnost dietata a radost v ociach ked ide rano do jasliciek. Chodime so skolky ale rano ked otvori Dorotka oci tak hovori ze nejdeme do skolky ale chce ist do jasliciek.. je to neskutocne perfektny pristup uciteliek a nadherny start do kolektivu . takze my jaslicky Svetluska odporucame kazdemu jednemu rodicovi a bolo to jedno z najlepsich rozhodnuti vybrat si prave Svetlusku. Zelame len to najlepsie a za vsetko z celeho srdca dakujeme... Vlaďa
Vladimira Kelovska (27.11.2020 17:30)
Ďakujem veľmi pekne všetkým pani učiteľkam z jasliciek Svetluska za starostlivosť, ktorú venovali a za všetku lásku co dávali nasmu Misiakovi. Miško k vám od prvého dňa chodil s radosťou, našiel si prvých kamošov a bez problémov sa zaclenil do kolektívu. Veľkú úlohu určite zohrali aj mile zlaté zienky pani učiteľky, ktore sa detickam venuju na 100% a zahŕňajú ich laskou, majú skvelý pristup k deťom!! Ťažko sa nám lučilo posledný den bude spomínať len a len v dobrom. Avy milí rodicia ak váhate ci dať dieťatko do Svetlusky za mňa určite ANO! Prajem svetluske veľa veľa úspechov a spokojných deturencov. ĎAKUJEME
Zuzana (01.09.2020 21:02)
Náš syn Lukáško má veľmi rád spoločnosť a videli sme, že hry s inými deťmi mu chýbajú. Preto sme sa rozhodli vyskúšať detský kolektív v jasličkách. Samozrejme, že na začiatku boli obavy, hlavne z mojej strany, či robíme správne, že Lukina "odkladáme". Ale už prvé chvíle v kolektíve Svetlušky ma presvedčili o tom, že lepšie sme spraviť nemohli. Keďže prvé hodiny a dni počas adaptácie sme tam boli spolu, tak som sa osobne uistila, že moje zlato bude v tých najlepších rukách. Chodieval tam 2 až 3 dni na doobedia. Ani jeden deň nebol plač alebo nespokojnosť. Vždy úsmev. Dokazovali to aj fotky z akcií. V auguste už začal v jasličkách aj spávať. Aj to prebehlo bez komplikácií. Každý deň ma prekvapil niečím novým, čo sa tam naučil. A najviac oceňujeme jasličky Svetluška hlavne teraz, pri nástupe do škôlky. Pre Lukáška to bolo len o zmene kamarátov a učiteliek. Nie o zmene režimu. Oproti iným detičkám sa vedel hneď zaradiť (ranné lúčenie bez slzičiek), pekne papať, spať, podeliť sa o hračku s inými deťmi. Takže všetci rodičia, ktorí zvažujú či jasličky áno alebo nie - Svetluška rozhodne ÁNO. Veliké ďakujem Vám patrí za Vašu skvelú prácu!
Jana (01.10.2019 12:22)
Náš Tomáško mal 1 rok a rozhodli sme sa, že to skúsime s jasličkami. Asi štandardne sme sa často stretali s reakciami ľudí, čo boli z toho v šoku, že sme malého "odložili". Neprišli sme ale ani o jeho prvé kroky a ani o prvé slová. Práve naopak, všetko sme si užili a užívame si aj naďalej. Vďaka príjemnému kolektívu sme zistili, ako sa naše dieťa teší medzi detičky, ako rado kreslí a maľuje, tancuje a spieva, vďaka pani učiteľkám sme zistili, čo všetko Tomáško dokáže a to už v útlom veku. Jasličky nám pomohli aj v dennom režime, ktoré každé dieťa potrebuje ako soľ :-), ukázali nám ako ľahko sa dá odrazu zaspať aj bez cumľa a ani sme sa nenazdali a prišiel nástup do škôlky, ktorú sme zvládli oveľa lepšie vďaka tomu, že sme len vymenili niekoľko kamarátov ale plno aktivít zostáva. Radosť v očiach, s ktorou náš Tomáško rozprával o jasličkách, radosť v očiach s ktorou pred rodinou recitoval riekanky, ktoré sa tam naučil hovorila za všetko. Napriek občasným raňajším slzičkám pri príchode, sme ho poobede, keď sme po neho prišli, museli naháňať a uplácať cukríkmi, aby šiel domov :-) Jasličky nám pomohli skĺbiť pracovný život s rodinným a rozhodnutie dať Tomáška do jasličiek sme nikdy neoľutovali. Práve naopak, vrelo odporúčame a celému kolektívu Svetlušky patrí veľké ďakujem za to že sú ..... ĎAKUJEME
Katka (10.09.2019 22:34)
Dakujem kolektivu Svetlusky za ich laskavy pristup. Oliverovi sa u vas moc pacilo.
Lucia (02.09.2019 09:22)
Ďakujem všetkým pani učiteľkám zo Svetlušky za starostlivosť o našu dcéru. Chodila do programu škôlkárik a aj vďaka nemu sme pri nástupe do škôlky nemali žiadny problém. Dcéra sa už medzi detičky tešila, vracala sa domov spokojná, rozprávala nám nové zážitky a aj ja som si už zvykla na to, že ju nemám celý deň pod dohľadom. Veľkou výhodou je menší kolektív, neformálnejší prístup, príjemné prostredie a personál. Ďakujem a odporúčam :-)
Adela (19.09.2018 22:38)
Ďakujeme Svetluška !!!!! Veľké ďakujem všetkým milým žienkam, ktoré sa s láskou starali o nášho Paťka :* Paťko začal chodiť do jasličiek keď mal 1rok8mesiacov a od začiatku sa veľmi rýchlo adaptoval. Vytvorili mu tam druhý domov, z ktorého sme neraz odchádzali s plačom, dokonca aj cez víkendy sme museli veľkým oblúkom obchádzať budovu s jasličkami lebo automaticky sa pýtal dnu :D :D Bol u vás šťastný a spokojný :) Určite budeme odporúčať ďalej, je to úžasné miesto pre detičky :*
Petra (03.09.2017 19:13)
Ďakujem celému kolektívu jaslí Svetluška za starostlivosť, ktorú venovali nášmu synovi. Naučil sa veľkému množstvu zručností a schopností, ktoré využije v materskej škole, škole a samozrejme aj v každodennom živote. Dostať dobrý základ je veľmi dôležité pre ďalší rozvoj a tu ho zaručene získal. Dievčatá majú k deťom vzťah a je to nádherne vidieť v tom, že sa nám za celý čas ani raz nestalo, že by syn nechcel ísť do Svetlušky. Naopak sa vždy na pobyt tešil a bol medzi deťmi rád a spokojný.
Juraj Ficel (02.09.2017 00:30)
Môj synček začal navštevovať Svetlušku keď mal 8 mesiacov. V týchto dňoch je to presne rok, čo je z neho malý/velký Svetluškár a z našej strany patri len obrovská vďaka celému personálu Zuzke, Lucke, Miške. Dominik si ich všetky veľmi obľúbil a aj vďaka nim a ostatným detičkám sa naučil rýchlo veľa nového a je z neho malý šikovný človiečik. Náš nástup bol bezprovlémovy aj vďaka nízkemu veku a adaptácia prebehla nad moje očakávania. Prístup Svetlušky hodnotím maximálne pozitívne a skladám veľkú vďaku starostlivým žienkam, chválim prístup k deťom, komunikáciu s nimi, ich starostlivosť, trpezlivosť a vďaku za to, čo všetko nové ich naučia. Drobec sa do jasličiek teší a spoločnosť ostatných detičiek mu prospieva v jeho rozvoji. Ďakujeme a určite možeme len oporučiť.
Zuzana (16.11.2016 14:14)
Tak ako väčšina mamičiek, tiež som sa bála, ako moja dcérka zvládne nástup do kolektívu. Vďaka úžasným pani učiteľkám a odbornému prístupu sa naša Lucka adaptovala veľmi rýchlo. Pani učiteľky si veľmi obľúbila. Program vo Svetluške je skutočne veľmi pestrý a prispôsobený veku každého Svetluškákra. Lucka sa naučila veľa nových vecí a aj vďaka tomu mal nástup do škôlky hladký priebeh. Ďakujem celému kolektívu Svetlušky za starostlivosť a čas strávený s mojou dcérkou.
Andrea (14.11.2016 09:44)
Do jasličiek chodila moja dcerka od 16mes. Kvoli tomu, ze som bola este doma, chodievala iba na doobedie. Vždy sa velmi tešila a ja tiež, keď som videla také spokojné dieťa. Veľká pochvala patrí celému personálu, sú to naozaj skvelé ženy, ktoré deti milujú a podľa toho k ním aj pristupujú. Svoj čas im venujú naplno a detičky naozaj naučia veľmi veľa. Nástup do štátnej školky bol bezproblémový, kedže bola pekne pripravená z jasličiek čo ju čaká. Svetlušku určite odporúčam každému.
Zuzana (14.11.2016 09:07)
Dlho sme sa rozhodovali, či dať Dominiku do jasličiek, ale teraz môžem úprimne a s vďačnosťou vyjadriť, že to bolo vynikajúce rozhodnutie. Všetko funguje omnoho ľahšie keď viem, že o moje dieťatko je veľmi dobre postarané, vďaka láskavému prístupu personálu Svetlušky. Žienky, ktoré tam pracujú sú najdôležitejším článkom týchto jasličiek, pretože neúnavne a ochotne venujú svoje úsmevy a objatia mojej dcérke a všetkým drobčekom, ktorí jasličky navštevujú. Kolektívu Svetlušky plne dôverujem a vidím, ako moje dieťa napreduje vo vývoji. Chcem tu na tomto mieste vyjadriť veľké ĎAKUJEM za všetko, čo pre moju dcérku robia a prajem im ešte veľa trpezlivosti, zdravia a lásky, ktorá z nich vyžaruje každý jeden deň.
zuzana (17.10.2016 11:30)
Adamko začal navštevovať Svetlušku keď mal 14 mesiacov a teraz, po roku, môžeme s kľudným srdcom napísať, že to bolo najlepšie rozhodnutie aké sme mohli spraviť. Po dlhšom a náročnejšom adaptačnom procese s maximálnou podporou a empatiou zo strany Svetlušky sa z Adamka stal hrdý člen kolektívu jasličiek, ktorý si svoje "pracovné" povinnosti plní svedomite. Adamko sa každé ráno opýta či ideme do práce a keď je odpoveď "áno", už aj hľadá hračku, ktorú dnes ukáže tete Miške, Zuzke alebo Lucke. Pre nás, rodičov, je dôležité vedieť, že je náš najväčší poklad v bezpečnom a podnecujúcom prostredí, kým my pracujeme. Citlivý a INDIVIDUÁLNY prístup, rodinná atmosféra, to je Svetluška!
Ľubica (07.10.2016 10:31)
Svetluška dala môjmu synovi viac ako som od nej očakávala. Výsledky práce personálu sa prejavujú každý deň a môj syn prekvapuje nielen mňa ale aj učiteľky v škôlke. Miško začal chodiť do Svetlušky keď mal pol roka-na skúšku na 4 hodiny, od roka to bolo na celý deň. Postupne vďaka milému, odbornému a hlavne láskavému prístupu personálu (môžem povedať, že ako druhé mamičky)robil Miško pokroky. Odučili ho od plienky, cumlíka, naučil sa pekne rozprávať, kresliť, samostatnosti a čo ocenia učiteľky v škôlke tak škôlkárskemu režimu. Musím poďakovať personálu za trpezlivosť, láskavosť a za ľudský prístup, v ktorom prežilo moje dieťa 2,5 roka. To, že tam dieťa chodilo s radosťou a úsmevom je odmena pre mamičku aj zriaďovateľa a personál. Do jaslí chodili obidve moje deti a svoje rozhodnutie by som nemenila-jasle majú pre vývoj dieťaťa neskutočné benefity, ktoré si mamička uvedomí neskôr,keď bude v škôlke. Takže mamičky prekonajte strach a šup s deťmi do svetlušky :-)
Slavka (30.09.2016 08:04)
 1  2   

Pridaje príspevok

Meno*:
Email*:

Text*:
Vyrátajte*: